Ünlü oyuncu 35 haftalık hamile! ‘Sen hayırdır, bir yerlere mi gideceksin?’

Kısa süre sonra bebeğini kucağına almaya hazırlanan oyuncu Gonca Vuslateri, önceki gün Etiler’de düzenlenen baby shower partisi öncesi basın mensuplarıyla sohbet etti.

Mutluluktan yerinde duramayan Vuslateri, mekan önünde Pınar Altuğ’la karşılaşınca, “Hiçbir şey üstüme olmadı, o kadar sinirli geldim ki” diyerek güldürdü.

“ŞİŞMANLAMADIM, BÜYÜDÜM”

‘Şişmanladım’ demiyorum, ‘büyüdüm’ diyorum. Bugün arkadaşımla konuşurken, ‘Kaç hafta oldu?’ dediler. Ben de ’35 hafta oldu’ dedim. Bir arkadaşım ‘Gonca ben 35 haftada doğurdum. Sen hayırdır baby shower yapıp, bir yerleri mi gideceksin?’ diyerek güldü.

“ARTIK KENDİMİ TUTMAK İSTEMİYORUM”

8i5 aylık hamile olan ünlü oyuncu, “Hamilelik nasıl gidiyor?” sorusuna, “Biraz abur cubur yedim, dört kilo aldım. Kendimi kilo almamak için çok tuttum ama artık tutmak istemiyorum. Tutunca sinir bozukluğu geliyor. Şu anda da erik aşermeye başladım. Eriğin en pahalı olduğu döneme geldik, sekiz tanesi 200 TL. Artık manav isyan ediyor. ‘Abla sekiz tanesi 250 TL, senin için 200 TL’ diyor. Şimdi erik siparişlerim başladı” yanıtını verdi.

“BEN DAHA SABIRSIZIM”

Vuslateri, “Bebeğin cinsiyeti belli mi?” sorusu üzerine, “Vallahi belli değil. Ben normalde spor olsun diye evde ameliyatlı operasyon seyrettiğim için kız çocukla erkek çocuğun plasentadaki duruş pozisyonu dahil her şeyi araştırmış biri olarak doktorlar bir süre sonra ‘Benim işime çok burnunu sokuyor’ diye söylenmeye başlıyorlar. Gerçekten cinsiyetini öğrenmek istedim, ben daha sabırsızım” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir